Naša spoločnosť TEILIN QUANTUM ANALYSIS s.r.o. je výhradným dovozcom a distribútorom
biorezoznančných zariadení, vyrábaných spoločnosťou Mandelay Kft. 

Našim zákazníkom ponúkame lepšiu kvalitu života vďaka komplexným diagnostickým a terapeutickým systémom a overeným produktom. Sme profesionálny a ochotný tím, na ktorý sa môžete kedykoľvek spoľahlivo obrátiť.
Úspešnosť systémov QUEST9 (Kvantová technológia univerzálnych energetických systémov) a SCIO v súčasnosti predstavuje viac ako 10 000 spokojných používateľov na celom svete. Medzi nich patrí aj svetoznámy cyklista, automobilový pretekár, špičkový tenista, futbalové mužstvo atď.

Stres. Prepracovanosť. Nezdravý životný štýl – kto by nepoznal tieto pojmy? Čoraz väčšia časť našej spoločnosti trpí chronickými chorobami. Ľudia majú sklon podceňovať svoje zdravie. Až keď sa vyskytne vážny zdravotný problém, kontaktujeme lekára. Očakávame zlepšenie od analgetík, syntetických liekov, ako nám to ponúkajú reklamy. Všetci vieme, že klasická medicína pracuje predovšetkým so štandardnými liečivami a postupmi, ale tie v mnohých prípadoch iba potláčajú príznaky chorôb.
Alternatívna medicína dopĺňa a zefektívňuje tradičné metódy liečby. Snaží sa zachytiť počiatočnú fázu škodlivých procesov a začínajúcich chorôb skôr ako sa problém vyvinie. Systém QUEST9 a SCIO boli navrhnuté tak, aby riešili vnútorné príčiny nedostatočného fungovania nášho tela. Tieto sofistikované techniky riešia problémy v tele na bunkovej úrovni odstraňovaním blokov, ktoré brzdia prirodzené energetické toky tela.
Úspešnosť systému SCIO v súčasnosti predstavuje viac ako 10 000 spokojných používateľov na celom svete. Mnoho známych športovcov využíva systém SCIO. Medzi spokojnými používateľmi môžete nájsť svetoznámeho cyklistu, motoristického pretekára, tenistu aj celé futbalové mužstvo.
 
V systéme QUEST9 sme zvýšili výstupnú frekvenciu zariadenia, aby bolo efektívnejšie. Zahrnuli sme tiež vyhradený obvod EEG a vyhradený čip EKG, takže môžeme získať podrobnejší obraz pokrývajúci všetky úrovne nášho zdravia, navyše poskytuje aj efektívny liečebný tréning na kompenzáciu energetickej nerovnováhy.
 
Upozorňujeme, že biorezonancia / biofeedback, homeopatia a akupunktúra, patria k prírodným liečebným metódam. V rámci empirickej medicíny naturopatickej liečby je biorezonančná terapia osvedčenou metódou, ktorú používajú lekári aj alternatívni odborníci. 

Systém SCIO priaznivo vplýva na fyziológiu tela. Náš mozog, naše srdce, naše bunky fungujú s fyzikálnou energiou, teda elektrinou. Ak dôjde k narušeniu vášho tela, jeho elektrická aktivita sa líši od optimálnej. Systém SCIO skúma elektrické vzorce tkanív a ich odlišnosti od normálu. Elektrickými impulzmi obnovuje zdravé fungovanie. Zdravotné problémy môžu byť spôsobené stresom, nezdravým životným štýlom, preťažením alebo chorobami.

Systém Quest9 (Quantum Universal Energetic Systems´ Technology) je úspešným nástupcom systému SCIO. Poskytuje presný obraz o našom celkovom zdraví a každý ním vykonaný liečebný tréning je osobitý a jedinečný, čo je potvrdené tisíckami spokojných klientov po celom svete.